Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

Links en email

 

Algemeen

• Algemeen info@upward.nl

• Sportiviteit & Respect senr@upward.nl

• Vertrouwenspersoon vertrouwenscontactpersoon@upward.nl

• Vrijwilligerscommissie vrijwilligers@upward.nl

 

Jeugdcommissies

• Hockeyvoetbal hockeyvoetbal@upward.nl

• Jongste Jeugd jjc@upward.nl

• Jeugd jeugdcommissie@upward.nl

• Wedstrijdsecretariaat jeugd wedstrijdsecr_jeugd@upward.nl

• Wedstrijdsecretariaat jongste jeugd wedstrijdsecr_jj@upward.nl

 

G-hockey & E-hockey

• G-hockey ghockey@upward.nl

• E-hockey info@upward-ehockey.nl

 

PR & Communicatie

• Communicatiecommissie redactie@upward.nl

• Upward Hockey app app@upward.nl

• Sponsorcommissie sponsor@upward.nl

• Webmaster ict@upward.nl

 

Financieel

• Kascommissie penningmeester@upward.nl

• Ledenadministratie ledenadm@upward.nl

• Penningmeester penningmeester@upward.nl

 

Hockey technische zaken

• Scheidsrechterscommissie arbitrage@upward.nl

• Trainings Coördinatie Commissie trainingscoordinatie@upward.nl

• Opleidings Commissie opleiden@upward.nl

 

Seniorencommissies

• Wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecr_senioren@upward.nl

• Seniorencommissie Dames DEC@upward.nl

• Seniorencommissie Heren HEC@upward.nl

 

Zaalhockey

• Zaalhockeycommissie zaalhockey@upward.nl

 

Accommodatie & activiteiten

• Barcommissie clubhuis@upward.nl

• Clubhuis clubhuis@upward.nl

• Jeugdraad jeugdraad@upward.nl

• Materiaalcommissie keeperstassen@upward.nl

• Veldreservering wedstrijdsecretariaat@upward.nl

 

Handige club links

 

LISA Team of Mijn Upward:

https://team.lisa-is.nl/?u=upward.nl

 

Upward LISA2 ledeninformatiesyseem:

https://www.upward.nl/lisa2

 

Upward webmail:

https://webmail.upward.nl/Login.aspx

 

Digitaal Wedstrijd Formulier voor coaches en scheidsrechters:

https://dwf.lisa-is.nl/