Bavaria
Bavaria
Rabobank
Rabobank

 

Ook onze club draait op vrijwilligers. Dat maakt een vereniging sterk. De commissies zijn hiervan het levende bewijs. Allemaal betrokkenen die met veel plezier bijdragen aan het reilen en zeilen binnen Upward. Wil jij ook wat bijdragen? Laat het weten!

De commissies, leden en de functie

01 - Bestuur
Bas Blikkendaal Voorzitter
Gerard van Voorst Secretaris
Patrick Dorland Penningmeester
Pieteke Bloem Jeugd
Jelle Olijhoek Bestuurslid Technische Zaken
vacature Senioren
05 - Toezicht
Rogier Sonneveldt Voorzitter Sportiviteit & Respect
Nienke ter Hoeven - Stemerdink Commissielid Sportiviteit & Respect
Ingeborg van der Ploeg Commissielid Sportiviteit & Respect
Heidi Delcliseur Vertrouwenscontactpersoon VCP
10 - Wedstrijdsecretariaten
Wouter van Aggelen Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd Wedstrijdsecretariaat
Sjoerd Meulensteen Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd Wedstrijdsecretariaat
Sarah Vermeer Wedstrijdsecretaris Junioren Wedstrijdsecretariaat
Jan Kuyvenhoven Wedstrijdsecretaris Senioren & Veteranen Wedstrijdsecretariaat
11 - Veldreservering
Sarah Vermeer Commissielid Weekenden Veldreservering
Karin van Wagensveld Commissielid ddw. dagen Veldreservering
20 - PR & Communicatie
René van Egmond Voorzitter Communicatiecommissie
Ramona Floris Commissielid Communicatiecommissie
Daniëlle Trijbels-Kemperman Commissielid Communicatiecommissie
Sacha van der Molen Commissielid Communicatiecommissie
Marit Mulder Commissielid Communicatiecommissie
21 - Hospitality
Yke Reilink Gastvrouw Nederlands Elftal Hospitality
Paul van der Steur Gastheer Nederlands Elftal Hospitality
22 - Administratie
Joan van Leeuwen Administrateur Ledenadministratie
Henriette Giesbers Administrateur Ledenadministratie
Henk Figee Beheerder LISA Lisa & IT
Gé-jé Overschie Beheerder LISA Lisa & IT
Karina Luursema Administrateur VOG Beheer
23 - Financiën
Patrick Dorland Penningmeester Financiën
Jeep Brongersma Algemeen Financiën
Karin Leijen- Jansen Contributiebeheer Financiën
Vivian Putman Contributiebeheer Financiën
Geert Timmermans Commissielid Kascommissie
Jan Jaap Gerestein Commissielid Kascommissie
24 - Sponsoring
Denis van Meurs Commissielid Sponsorcommissie
Pascal Duijne Commissielid Sponsorcommissie
Jurjen Visscher Commissielid Sponsorcommissie
Danielle Burggraaf Commissielid Sponsorcommissie
Pieter Stiemer Commissielid Sponsorcommissie
Pythia Segers Commissielid Sponsorcommissie
Jozien Stalpers Commissielid Sponsorcommissie
30 - Vrijwilligerscoördinatie
Annemiek de Jong Commissielid Senioren Vrijwilligerscoördinatie
31 - Bar & Catering
Elsbeth Olijhoek Commissielid Barcommissie
Rob Donders Commissielid Barcommissie
32 - Accommodatie & Materiaal
vacature Accommodatie Klus Cie
Tjerk Oostra Commissielid Accommodatie / Clubhuis
Dorien van den Broek - Haverkort Commissielid E.H.B.O.
Annejet Plaisier Commissielid E.H.B.O.
Tjitske Westra Commissielid Gevonden Voorwerpen
Tjerk Oostra Commissielid Materiaal Commissie
vacature Keeperstassen (Jongste) Jeugd Materiaal Commissie
Wanneke de Boer Keeperstassen Senioren Materiaal Commissie
vacature Fluiten & Ballen Materiaal Commissie
Anouk Donders Shirts & Kleding Materiaal Commissie
35 - E-hockey
Ronald Verhoek Sponsoring & Scheidsrechters E-hockey
Ferry Koops Penningmeester E-hockey
Michael Schell Secretaris E-hockey
36 - G-hockey
Veronique van der Schans- Klessens Voorzitter G-Hockey
Anja Frederiks Commissielid G-Hockey
40 - Hockeyvoetbal
Gé-jé Overschie Voorzitter Hockeyvoetbal
42 - Jongste Jeugd
Marion Van den Berg Voorzitter Jongste jeugdcommissie
Wouter van Aggelen Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd Jongste jeugdcommissie
Eline Valkenburg Lijncoördinator O10 Jongste jeugdcommissie
Karin Slooters Lijncoördinator O9 Jongste jeugdcommissie
Marion Van den Berg Lijncoördinator O8 Jongste jeugdcommissie
vacature Lijncoördinator Benjamins Jongste jeugdcommissie
Henk Figee Commissielid Jongste jeugdcommissie
43 - Jeugd
Erica Magendans Voorzitter Jeugdcommissie
Geert-Jan van Teeffelen Cielid O18 (MA/JA) en JO16 (JB) Jeugdcommissie
Marcel Spanier Cielid MO16 (MB) Jeugdcommissie
Jan-Christiaan Roeterdink Cielid JO14 (JC) en JO12 (JD) Jeugdcommissie
Erica Magendans Cielid MO14 (MC) Jeugdcommissie
Tjitske Westra Cielid MO12 (MD) Jeugdcommissie
Marike Schuring Commissielid Jeugdcommissie
44 - Senioren
Ellen Frankfort Coördinator Woensdagochtend Trimhockey
Erik Borst Coördinator Zondagochtend Trimhockey
Willem Cramer Coördinator Zaterdagochtend Trimhockey
45 - Dames Elftalcommissie
Hanneke Leferink-van Dongen Commissielid Dames elftalcommissie
Anne Brosens-Samson Commissielid Dames elftalcommissie
Susan Munnichs Commissielid Dames elftalcommissie
Charlotte van Outvorst Commissielid Dames elftalcommissie
46 - Heren Elftalcommissie
Yorick Schiebergen Commissielid Heren Elftalcommissie
Jelle Duyvendak Commissielid Heren Elftalcommissie
Arvid van Saane Commissielid Heren Elftalcommissie
Leon Julien Commissielid Heren Elftalcommissie
Koen Dekker Commissielid Heren Elftalcommissie
Maurice Smit Commissielid Heren Elftalcommissie
Misha van der Schoot Commissielid Heren Elftalcommissie
Max Koopmans Commissielid Heren Elftalcommissie
49 - Zaalhockey
Claire Groosman Commissielid Zaalhockeycommissie
Anne Brosens-Samson Commissielid Zaalhockeycommissie
50 - Arbitrage
vacature Voorzitter Scheidsrechterscommissie
Tineke Kruijsse Commissielid Scheidsrechterscommissie
Rick de Ruig Commissielid Scheidsrechterscommissie
Henk Figee Commissielid Jongste Jeugd Scheidsrechterscommissie
Stijn ter Huurne Cielid O18 (MA/JA) en JO16 (JB) Scheidsrechterscommissie
Neli Willemsen-krautsova Commissielid Scheidsrechters Scheidsrechterscommissie
Geeke Hissink Commissielid Scheidsrechters Scheidsrechterscommissie
52 - Trainingscoördinatie
Nicole Richter Voorzitter Trainingscoördinatie
Karin van Wagensveld Commissielid Trainingscoördinatie
Bram Kruize Commissielid Trainingscoördinatie